Site Nasıl Kurulur Bedava

Mayıs 8, 2017

Herkesin hayali olan site kurmak, yapacağınız işlemlerle birlikte, ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Site nasıl kurulur bedava konusunda bilgi sahibi olmak, herkesin sahip olabileceği ve istediği gibi kullanacağı bir siteye ulaşmak için, ihtiyaçlarınız ve yapacaklarınız oldukça basittir. Özellikle blog sitelerde kullanılan bu yöntemle birlikte, oldukça sorunsuz bir tasarıma, kuruluma ve kullanıma erişebilirsiniz. Blog siteleri sayesinde kendi isteklerinizi, kaliteli paylaşımlarınızı ve bilgilerinizi insanlarla paylaşmak, bir site sahibi olmak ve keyifli vakitler geçirmek mümkün olacaktır. Sizlerde bedava blog sitesi açarak, istediğiniz her türden yazıyı paylaşabilir, istediğiniz eşsiz zamanlarınızı da sorunsuz olarak geçirebilirsiniz.

site nasıl kurulur bedava

Bedava blog sitesi açmak için gerekli olan sistemler bulunmaktadır. Her zaman aktif olacak, sorunsuz kullanım sağlayacak ve karşılaştığınız sıkıntılara en kısa zamanda cevap verecek blog sistemlerinden 3 tanesinden bahsedeceğiz. Bunlar, Blogger, Blogcu ve WordPress’tir. Bu 3 sistem sayesinde, istediğiniz zaman kaliteli bir blog sitesi açabilir, site nasıl kurulur bedava sorunuza da kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Ücretsiz kurulum ve sonsuza dek sorunsuz ve ücretsiz kullanım için tercih edeceğiniz bu sistemlerdeki işleyiş hemen hemen aynıdır. Hepsine ilk olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Bahsettiğimiz 3 sistemden birisine kayıt olup, ana sayfadan blog oluştur bölümlerine tıklayarak, ilk adımı atmış olacaksınız. Daha sonra, blogunuzun ismi, çalışma alanı, teması gibi kurulumları ve bilgileri de girdikten sonra, ilk yazınızı girmek ve kullanmak için blog sitenize giriş yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde ücret ödemeyeceğiniz, her zaman kaliteli ve kesintisiz kullanım sağlayabileceğiniz bu sistemle birlikte, keyifli zamanlara da ulaşabilirsiniz.

Kayıt aşaması ve kurulumun ardından, diğer sitelerdeki gibi domain, hosting veya tema gibi sorunlarla karşılaşmadan, sitenizi kullanmaya başlamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Site nasıl kurulur bedava gibi sorularınıza, eğer kampanya sonucunda bedava hosting ve domain sahibi olabilirseniz, direkt olarak site kurulumu konusuna göz atabilirsiniz. Ancak diğer şekilde, sadece ücretsiz blog sitesi sağlayıcı sistemlerini kullanarak bir site sahibi olabileceğinizi de sakın unutmayın.

Web Sitesi Fiyatları

Günümüzde blog siteleri her ne kadar fazla rağbet görüyor olsa da; normal web sitesi nasıl yapılır ve bu konudaki maddi giderleri hesaplamak isteyenlerde olabilir. Web sitesi fiyatları olarak, kullanacağınız malzemelerin ve hizmetlerinde fiyatlarını değerlendirerek, belli bir tutar ortaya çıkartmanız mümkündür. Giriş aşamasında ve fazla ziyaret edilmeyeceğini hesaplayabileceğiniz bir web sitesi için, domain ücreti yıllık 20 TL civarında, hosting ücreti yıllık 20 25 TL civarında bir tutara sahip olacaktır. Özel bir tema yaptırmayıp, hazır ve ücretsiz temalardan kullandığınız zaman, yıllık 50 TL bile tutmayan bir ücretle, web sitesine sahip olabilirsiniz. Biraz daha gelişmiş sistemlere geçiş ve kaliteli kullanımla birlikte, 150 TL gibi bir tutara, profesyonel web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Oyun Sitesi Kurma

Belki de en fazla rağbet gören ve tercih edilen sitelerden birisi olan oyun sitesi kurma, yalnızca script veya tema farklılığıyla ortaya çıkan sitelerdir. Sizlerde oyun sitesi kurmak için, alakadar bir tema kullanıp, sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Site nasıl kurulur bedava yazısında anlattığımız uygulamayla sahip olamayacağınız gibi; kesinlikle ücretli bir siteye sahip olarak oyun sitesi kuracağınızı da söylemeliyiz.

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!