Hosting

Mayıs 23, 2018
En İyi Hosting Hizmeti

Yabancı kaynaklı en iyi hosting hizmeti hakkındaki bu yazımda neden Türkiye yerine yabancı kaynaklı firmalar tercih ediliyor anlatmaya çalışacağım. Türkiye kaynaklı olarak hizmet sağlayan hosting firmaları, talep ettikleri ücretler ile birlikte birçok web kullanıcısı için maliyet oluştururken, sitemiz üzerinden sağlanabilen yabancı hosting firması hizmetleri sayesinde daha uygun fiyatlarla alınabilmektedir. Hosting hizmetleri, web sayfalarının kurulması, dosyaların saklanması ve sayfanın kullanır halde tutulması için gereken bir hizmettir. Bu hizmet alınırken çok iyi bir seçim yapılması ve kaliteli bir server üzerinden hosting hizmeti alınması, sitenizi koruyan ve kullanışlı bir hale getiren özellikler sağlamaktadır. Bu nedenle en iyi hosting hizmeti için sayfamızı üzerinde yer alan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. En İyi Hosting Hizmeti İçin Farklı Firmalar Sitemiz üzerinde ulaşabileceğiniz birçok farklı yabancı hosting firması, çalışmalarını sağlayabilmek için Türkiye pazarında farklı aracılar üzerinden hizmet vermektedir. Sayfa olarak vermiş olduğunuz hizmetler sayesinde en iyi hosting firması seçeneğine ulaşmanız mümkün olurken, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem sayesinde de daha hızlı açılan ve hızlı bir trafik sağlayan sitelere sahip olabilirsiniz. İyi bir hizmet sayesinde yüksek megabayt kullanımı ve ek programlar ile birlikte sınırsız bir alan tercihi, hızlı bir sunucu ve iyi bir koruma sağlayabilirsiniz. En İyi Hosting Hizmeti Nasıl Olmalıdır? Tercih ettiğiniz hosting hizmeti ister bedava olsun ister ücretli olsun sağladığı en

DETAYLAR
Mayıs 22, 2018
Bedava Hosting Veren Firmalar

Bireysel web sayfası için bedava hosting veren firmalar hakkında merak ettiklerinizi bu yazımda bulabilirsiniz. Genellikle kurumlar tarafından kurulacak olan web sayfaları çok profesyonel bir niteliğe sahip olduğu için gerekli ücretlerin ödenmesi ile yüksek güvenlik özellikli ve kaliteli hosting hizmetleri alınabilmektedir. Fakat bireysel olarak bir web sayfası oluşturmak istiyorsanız ve yeterli bütçeye sahip değilseniz, web sayfanızın korunması ve dosyalarının saklanması için bedava hosting sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinde birçok alternatif ile birlikte sunulmuş olan bedava hosting veren siteler arasında yaptığınız seçim sayesinde, sitenizi oldukça rahat biçimde kullanabilir ve tüm dokümanlarınızı rahatlıkla koruyabilirsiniz. Günümüzde ülkemizde de mümkün hale gelen bedava hosting hizmetleri için en çok tercih edilen noktalardan birisi sayfamız olmaktadır.

DETAYLAR
Mayıs 21, 2018
En İyi Hosting Şirketleri

Niçin en iyi hosting şirketleri tercih edilmeli? Hosting hizmeti almaksızın bir web sitesinin 7/24 ulaşılabilirliğini sağlamak mümkün değil. Burada da en iyi hosting şirketleri arasında yapılacak bir tercih trafik, alan tercihi, e-mail adresi gibi konularda sınırsız hizmet alabilme özgürlüğüne sahip olmak bakımından önem taşıyor. Ayrıca hizmet aldığınız süre içinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu çözebilmek adına hosting firmasının kolay ulaşılabilir olması da önemli bir detay olarak değerlendirilmeli. Bu hizmeti de sıradan bir hosting firmasında ya da bedava hosting veren bir firmada bulmanız pek mümkün değil.

DETAYLAR
Ekim 4, 2017
500 Internal Server Error

HTTP durum kodlarından bildiğimiz, 500 Internal Server Error hata kodu bir nevi sunucu hatası olarak karşımıza çıkan bir hata durumudur. Bu yazımızda bu hata kodunun durumunu, çözümünü, nasıl meydana gediğini inceleyeceğiz. 500 Internal Server Error Nedir? Neden Meydana Gelir?

DETAYLAR
Eylül 28, 2017
En İyi Hosting Seçimi

Bir site ya da blog açacaksanız mutlaka öncesinde hosting ya da domain kavramlarını işitmişsinizdir. Kendileri için alan adı oluşturmak isteyen kullanıcıların ücretli ve ücretsiz birtakım hosting seçenekleri bulunuyor. Profesyonel olarak kullanmak istiyorsanız tabii ki en iyi hosting hizmeti sizin için özel olanlar olacaktır. Bununla beraber sizin için en önemli unsur nedir, bunu da netleştirin. Yani, performans, uzmanlık ya da hızlı olma gibi unsurlardan sizin için ön plana çıkana göre seçim yapın.

DETAYLAR
Haziran 30, 2017
En İyi Hosting Firmaları Türkiye

İnternetin gelişmesi ve herkes tarafından kullanılmaya başlaması bilgiye ulaşım hızının artmasına yardımcı olmuştur. Birçok internet sitesi aktif olarak bu dünyanın içerisinde yer almaktadır. İnternet siteleri bu bilgi içeriğinin de bulunabilmesi için hosting hizmetine ihtiyaç duyar. Hosting barındırma olarak da kullanılabilir.

DETAYLAR
Haziran 21, 2017
En İyi Hosting Firması

Son yıllarda yerli ve yabancı birçok hostig firması hizmet vermekte olup, sanal dünya da var olmanız için size hizmet sunmaktadır. Almış olduğunuz alan adınızı aktif olarak kullanabilmeniz için hosting hizmeti almak zorundasınızdır.

DETAYLAR
Haziran 21, 2017
En İyi Hosting Firmalarını Seçmek

Günümüze birçok kişi farklı amaçlar için alan adı alarak bir web sitesine sahip olmak ister. Alan adınızı aldığınızda ihtiyacınız olan güçlü alt yapısı ile sorunsuz hizmet sunan hosting firmalarından hizmet almaktır.

DETAYLAR
Mart 24, 2017
En İyi 4 WordPress Hosting Tavsiyesi ve Yorumlar

WordPress alt yapısını kullanan bir site kurmak istiyorsanız ve sitenizi en sorunsuz ve en iyi şekilde barındıracak bir en iyi hosting firması arıyorsanız bu listemize göz atabilirsiniz. WordPress için en iyi şekilde optimize edilmiş yüzlerce hosting firmasını inceleyerek aralarında en iyi wordpress hosting hizmeti veren firmaları inceledik. Birçok yönden ele aldığımız bu incelemelerimiz ve tecrübelerimiz sonucunda bu listeyi 4 firmaya kadar indirgemeyi başardık.

DETAYLAR
Ekim 28, 2015
En İyi 4 Adult Hosting Firması ve Yorumlar

Bir hosting firmasının kalitesini belirlemekte bir çok farklı kriter mevcut. Hosting seçimi yaparken göz önüne almanız gereken bu kriterler, kaliteli bir hizmet almanın ve sitenizin sorunsuz bir yayın yapmasını isteyen herkes için önemlidir.

DETAYLAR
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!