En İyi Hosting Şirketleri

Mayıs 21, 2018

Niçin en iyi hosting şirketleri tercih edilmeli? Hosting hizmeti almaksızın bir web sitesinin 7/24 ulaşılabilirliğini sağlamak mümkün değil. Burada da en iyi hosting şirketleri arasında yapılacak bir tercih trafik, alan tercihi, e-mail adresi gibi konularda sınırsız hizmet alabilme özgürlüğüne sahip olmak bakımından önem taşıyor. Ayrıca hizmet aldığınız süre içinde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu çözebilmek adına hosting firmasının kolay ulaşılabilir olması da önemli bir detay olarak değerlendirilmeli. Bu hizmeti de sıradan bir hosting firmasında ya da bedava hosting veren bir firmada bulmanız pek mümkün değil.

En İyi Hosting Şirketleri ve Hostgator Paketleri

Yabancı hosting firmalarının hizmet sunumu konusunda daha iyi alternatifler sunduğu herkesin malumu. En iyi hosting şirketleri arasında sayılan firmalardan biri de Hostgator. Firma müşterilerinin kurmak istedikleri site sayısına ve site trafiğine bağlı olarak alabilecekleri farklı paketler sunuyor. Sitenin Hatchling ve Baby paketleri daha sınırlı bir kullanımı olan site sahiplerine hitap ederken Business paketi ise yoğun trafik oluşan siteler için uygun bir hizmet olarak öne çıkıyor.

En İyi Hosting Şirketleri ve Hostgator Paket Detayları

Hostgator dünya genelinde hizmet verdiği 200 civarında ülke için en iyi hosting şirketleri arasında kabul ediliyor. Sitemizden hosting paketlerini satın aldığınızda indirim kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Hostgator’ın en düşük maliyetli paketi olan Hatchling, sınırsız disk alanı ve data transferi ile e-mail hesabı sağlamakla birlikte yalnızca bir domain eklemeye izin veriyor. Buna karşın Baby paketinde disk alanı, data transferi ve e-mail hesaplarındaki sınırsızlığa ek olarak domain ekleme hizmetini de sınırsız alabilirsiniz. Business paketinde de tüm bu hizmetler sınırsız olarak alınabiliyor ve ilave olarak hizmet kapsamında 800’lü numara sağlanıyor.

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!