En İyi Hosting Firması

Temmuz 16, 2018

Eğer en iyi hosting firmasını arıyorsan internetteki en iyi Türkçe kaynağı buldum diyebiliriz. İster paylaşımlı hosting,  ister WordPress hosting hangi hosting türünü arıyorsan ara sitemizde bu hosting türleri arasındaki en iyi firmaları inceledik.

En iyi hosting firmasını arayanlar için genel ortalama ile ilk 5‘de yer alan firmaları en iyi hosting sayfamızda bakabilirsin.

En İyi Hosting Firması Seçerken

İlk önce hosting almayı düşünmen gereken en önemli bir kaç maddeyi sıralayalım:

Ödediğin kadar alırsın:  Eğer websitem bir hobi amaçlı ise ödediğin ücretin senin için düşük olmasını tabii ki önemsersin. Ancak bunu bir iş olarak görüyorsan bizce bu konuda ekonomi yapmak çok mantıklı değil. Emin ol ödediğin ücret kadar hizmet alacaksın.

Bazı şeylerin farkına var:  Birçok web hosting firması ilk başlarda çok düşük ücret ile host satışını önerirler ancak ilk anlaşmanızdaki sözleşme süresi bittiğinde fiyatlar 2-3 katına çıkabilir. Bu yüzden ilk alırken 24 aylık veya 36 aylık kayıt yapmak mantıklı olabilir.

Ne kadar güvenilir:  Birçok kişi hosting firması açabilir. Burada dikkat edilmesi gereken bu kişilerin ne kadar süreden beridir bu işi yaptıkları, adresleri ve iletişim bilgileri. Şu ana kadar o firmalar hakkında yapılmış yorumları incelemek ve size host paketi satmadan önce Vaad ettiklerini ne kadar yerine getirebiliyorlar bunlara dikkat etmek gerekir.

Sınırlarını bil:  Bir web sitesi oluşturmada ne kadar iyisin?  Web sitesini açarken veya yayınlarken ekstradan bir yardıma ihtiyacın var mı? Firma bu yardımı ne kadar sağlayabilir? Veya bunu kolay yoldan yapmanı sağlayacak araçları var mı? (1 click install, tek tuşla kurulum gibi)

İhtiyacını belirle:  Hangi tür bir hosting paketine ihtiyacın var? Sitenin ihtiyacı olan özellikler neler? İhtiyacına göre türü seçmek önemli az bir ziyaretçiye ulaşmak için çok ciddi büyüklükte bir hosting paketi almaya gerek yok.

Bu sebeple eğer en iyi wordpress hosting firmasını arıyorsanız en iyi wordpress hosting sayfasına,
En iyi ucuz hosting firmasını arıyorsanız en iyi ucuz hosting sayfasına,
En iyi VPS hosting firmasını arıyorsanız en iyi VPS hosting sayfasına,
En iyi Windows hosting firmasını arıyorsanız en iyi Windows hosting sayfasına bakmanızı öneririz.

 

 

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!