WordPress Kurumsal Tema

Eylül 18, 2017

Kurumsal bir firmasınız ve sizin mutlaka sosyal medya içerisinde var olmanız gerekiyor. Çünkü bunun birinci nedeni marka bilincini oluşturmak ve daha fazla insana erişebilmek. Bugün pazarlama sektörü içerisine baktığınız zaman ciddi anlamda bir çalışmanın yürütülmüş olduğunu görebiliyoruz. Yani kapı kapı gezerek ürün ve hizmet tanıtımını ve satışını yapmak artık hem yersiz, hem güvensiz hem de maliyetli oluyor. Burada bu şekilde vereceğiniz bir hizmet bedelini reklamlarınıza ayırdığınız zaman geri dönüşün daha fazla olduğunu da görürsünüz.

İşte bu anlamda kurumsal bir kimlik oluşturmak için bir internet sitesi şarttır. Ancak bir internet sitesi sahibi olabilmenin de bir takım gerekliliklerinin olduğunu unutmamalısınız. Yani wordpress kurumsal tema sahibi olmanız gerekiyor. Özensiz seçilmiş bir tema demek sizi ciddiyetten de uzaklaştıracaktır. Bilmeyenler için biraz daha ayrıntılı konuşacak olursak tema bir internet sitesinin görünen tasarım şeklidir. Bugün kurumsal anlamda firmalara baktığınız da onlarında blog aç işlemi yaparak ürünleri hakkında tüm detaylı bilgileri de burada verdiklerini görebiliyoruz bu sayede müşterilerinin güvenlerini kazanabiliyorlar.

Ücretli WordPress Kurumsal Tema

Ücretli wordpress kurumsal tema kullanarak blog açmak önemli mi derseniz elbette ki önemli yanıtını bizden alırsınız. Çünkü burada işin müşteri kısmının yanı sıra bir de arama motorları açısından önemi vardır. Yani özellikle Google gibi genel kullanıcı kriterlerini ön plana çıkaran arama motorlarının beklentisi her zaman kullanıcı odaklı bir çalışma düzeninden yana olmasıdır. Kullanıcı odaklı olmak demek sitenize gelen ziyaretçilerin içeri girdiklerinde ürün ve hizmetleriniz hakkında genel bilgiler alabilmesidir. Eğer ki sitenizde blog alanı yoksa o zaman güncel kalamayacağınız gibi aynı zamanda insanlar sitenizi çok fazla ziyaret etmeyeceklerdir. Bugün internet üzerinde arama yapan insanların geneline bakacak olursanız hepsinin mutlaka belli sektörde akıllarına takılan soruların olduğunu ve bu soruların yanıtlarını bulmak istediklerini görebilirsiniz. Bu da size blog açma zorunluluğunu getirecektir.

WordPress Kurumsal Tema Sahibi Olmak

WordPress kurumsal tema sahibi olmak istediğinizde ana sayfanızda mutlaka sizi ve hizmetlerinizi anlatan bir görüntünün olması gerekiyor. Bunun yanı sıra isterseniz ana menünüzde blog kategorisini gösterebileceğiniz gibi isterseniz göstermeme özgürlüğüne de sahipsiniz. Burada wordpress kurumsal tema sahibiyseniz o zaman yapmanız gereken şey yeni kategori ekle demek olacaktır? Bundan sonra kategoriniz açılmış ve her yeni yazı eklediğinizde ve bu kategoriyi seçtiğiniz de yazılarınız burada yer alacak.

WordPress Kurumsal Tema ve Güncellik

WordPress kurumsal tema ve güncellik sorununu nasıl çözebilirim sorusu pek çok firma sahibinin yanıtını aradığı bir başlıktır. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi arama motorları için önemli olan sitenin güncel olarak bilgi girişi yapmasıdır. Blog açmanızdaki amaç buraya her gün yeni bilgiler ekleyerek insanların bu bilgilerden istifade etmelerini sağlamaktır. Dolayısıyla her konunun bir meraklısı ve takipçisi olduğunu düşündüğünüzde açmış olduğunuz her konu üzerinden sitenize bir ziyaretçi akışı olacaktır bu da sizin arama motorları tarafından güncel bir site olarak anılmanızı sağlayacaktır.

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!