Blog Aç Google

Mayıs 9, 2017

Günümüzün en fazla rağbet gören ve birbirinden farklı özelliklere, zevklere sahip olan insanların talep ettiği blog aç Google, Google destekli ve yaptığı yeniliklerle ön plana çıkan sistemiyle birlikte yapılan blog siteleridir. En büyük avantajının ücretsiz olması, kaliteli ve kullanışlı arayüzleriyle ön plana çıkmasını bir kenara bırakırsak; Google kalitesi ve güvencesiyle yapılan hiçbir işte sorun yaşanmadığı gibi; ücretsiz blog sitelerinde de problemsiz bir hizmete erişeceğinizi bilmelisiniz. Her zaman keyifle dolduracağınız içerikler, fotoğraflı veya fotoğrafsız yapılarıyla ön plana çıkacak yazılarınız sayesinde, insanlara ücretsiz olarak elde ettiğiniz blog sitesinde en güzel anları yaşatma fırsatına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra; blog sitenizle yapacağınız paylaşımlar sonucunda oldukça kaliteli bir kesime hitap edebilir, her zaman farklı yollarla para kazanma fırsatına da erişebilirsiniz.

Blog aç Google, Google tarafından yapılmış Blogger.com adresi sayesinde gerçekleşmektedir. Blogger.com adresine giriş yaparak, öncelikle üyelik oluşturmanız gerekecektir. Üyelik oluşturduktan sonra veya var olan üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra, problemsiz olarak blog sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sizlere talimatların sırasıyla verildiği ve her zaman kendinize özel olarak seçebileceğiniz isim, tema veya içeriklerle birlikte, yeni bir blog site sahibi olmanız kolaylaşmaktadır. Türkiye’de ve dünyada kullanılan en iyi ücretsiz blog site platformu olarak Blogger sayesinde, sizlerde özel bir blog sitesine erişmenin rahatlığını yaşayın.

Blog aç google

Profesyonel bloggerların sıklıkla tercih ettiği ve her zaman rahat kurulum, kolay kullanım gibi unsurları sunan blog aç Google, fırsatları değerlendirmenizi sağlayan birçok kolaylıkla doludur. Kolay kurulum, kolay tema seçimi ve özelleştirilebilecek birçok olanağa sahip olan bu sistemle birlikte, en iyi blog sitelerine ücretsiz hosting ve domain ile sahip olup, kolaylıkla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz yerine en iyi hosting firmaları seçimimize de bakabilirsiniz.

Blog Açmak Para Kazandırır mı?

Blog sitelerini açan insanların neredeyse tamamı, para kazanmak veya ek iş olarak kullanmak için başlamaktadır. Buradan da anlaşılacağı gibi; insanların sorduğu blog açmak para kazandırır mı sorusunun cevabı evet olacaktır. Blog açarak, günlük belli miktarda gelir elde edebilir, kaliteli bir blog sitesine sahip olarak daha yüksek tutarlara ulaşabilirsiniz. Para kazanmak için sitenizi Google AdSense’ye bağlayabilirsiniz. En fazla tercih edilen ve en garanti yöntem olarak kabul edilen bu yolla, sitenize Google tarafından konulacak reklamlara tıklama başına ücret kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, alacağınız reklamlardan, tanıtım yazılarından ve tanıtımlardan da gelir elde edebilirsiniz.

Blogger Kaydol

Blogger sisteminden blog sahibi olmak için, blogger kaydol sistemini kullanmanız gerekmektedir. Blogger’a kayıt olmak için, Google üzerinden bir adet mail adresine sahip olmanız yeterli olacaktır. Aynı mail adresiyle her türlü işinizi hallettiğiniz gibi; blogger sisteminden blog da oluşturabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve rahat bir sisteme sahip olan blogger, blog aç Google sistemi olarak en iyi blog sitelerine erişmenizi sağlayacaktır. Kaliteli bir blog sitesinin her zaman getirisi olacağı için, seçeceğiniz sisteminde en iyi olmasına dikkat etmeniz bu nedenle önemlidir.

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!