Blog

Mayıs 25, 2018
Bir Blog Açmak İstiyorum

Bir blog açmak istiyorum diyenlerin ilk olarak hangi alanda blog açacaklarını kararlaştırmaları ve buna uygun alan adı belirlemeleri gerekiyor. Alan adına, domainde denmektedir. Bloğunun ismini yani alan adını belirleyen kişiler ilk olarak bu ismi kullanabilme ve kullanamama durumlarına bakmak zorundadırlar. Çünkü bir alan adı yalnızca bir blog sitesinde kullanılabilir. Kişiler kendi belirledikleri konular, menüler ile istedikleri alanda yazılar, resimler vb. içerikler paylaşarak blog üzerinden insanlar ile iletişime geçmektedir. Eğer başarılı olunursa bu blog sitesinden yüksek rakamlar kazanmak mümkündür. Başarılı Bir Blog Açmak İstiyorum Başarılı bir blog açmak istiyorum ve nasıl açılır diye soranlar için bu işin aşamaları bulunmaktadır. Tabii ki 2 şart mutlaka gereklidir. Birisi domain hizmeti olduğu gibi ikinci de hosting hizmeti olmaktadır. Hosting hizmetinin amacı alan adının amacı ile aynı değildir. Başarılı, sınırsız, kullanıcı kontrollü, hızlı bir blog açmak isteyenler için hosting hizmeti ayrı bir önem taşır. Çünkü blog açmak isteyen herkesin bu hizmeti alması şarttır. Özellikle de başarılı bir sitenin arkasında daima başarılı bir hosting hizmetinin olduğunu da unutmamak gerekir. Bu hosting hizmeti sizlere sitenizde yer ayırmakta ve verilerinizin depolanmasını sağlamaktadır. Bloğunuzda kullanacağınız resimlerin, yazıların, videoların birikeceği ve depolanacağı alan olduğundan dolayı yüksek bir çapta blog sitesinin de fazla alan sağlayan bir hosting firmasından yararlanması şarttır. Hızlı ve Güncel

DETAYLAR
Mayıs 25, 2018
Blog Açmak İçin Gerekenler

WEB güncesi olarak geçen blog açmak için gerekenleri sıralamadan önce gelin blog konusuna bir bakalım. Telefonlar, bilgisayarlar, tabletler dolayısı ile internet insan hayatında büyük yere sahip olmasına etkili olan elektronik aletler insan hayatının en önemli noktasını oluşturmaktadır. Bu aletler üzerinden erişilen siteler farklılık gösterirken kişisel web adresi de düzenlenerek kullanılabilir. Blog adı verilen ortam buradan yola çıkarak kişisel düşüncelerin aktarıldığı ortamdır. Blog açmak için gerekenler öncelikler internet ardından kurumumuz ile iletişime geçmekten geçer. Kolaylıkla oluşturulabilen site içeriklerinde gereken özenin gösterilmesi ve ayrıntılı olarak dikkat edilmesi gerekenler hakkında müşterilerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz. İlk olarak akıllarda beliren sorular fazla sayıda olup fazla zor bir işlem gibi duran ancak aksine büyük kolaylıklar sunulan bir alandır.

DETAYLAR
Mayıs 24, 2018
Bedava Hosting Nasıl Alınır?

Bedava hosting nasıl alınır merak ettiğiniz bir konu mu? Gelin bu “bedava” konusunu biraz inceleyelim. Kişisel olarak veya işletmeniz için hazırlamış olduğunuz bir web sitesinin tüm dosyalarının güvenli bir server içinde saklanması gerekir. Bu işlem, kendi şartlarınız sayesinde ev ortamında oluşturabileceğiniz ya da güvenilmeyen hosting sağlayıcılar üzerinden sağlayabileceğiniz bir sistem değildir. Bu nedenle birçok kişi tarafından bedava hosting nasıl alınır sorusu sorulduğunda aslında bedava hosting paketleri çok fazla önerilmemektedir. Bedava hosting paketleri, güvenlik noktasında sıkıntılar oluşturabileceği gibi dosyalarınızın kaybolmasına veya sitenizin sorunlu bir hale gelmesine neden olabilir.

DETAYLAR
Mayıs 24, 2018
Blog Açmak Ne Demektir?

Blog açmak ne demektir merak ediyorsanız sizlere bu konuda gerek tecrübelerimizle gerekse de kalite kapsamında en doğru firma oluşumuzla cevap olacağız. Böylece aldığınız yanıtlar sonucunda sizler de kendi sayfanızda istediğiniz paylaşımlarla ön plana çıkmak isteyeceksiniz. Öyleyse öncelikle söz konusu sayfaların tamamı ile internet sitesi aitliğinden söz edebiliriz. Şöyle ki kişiler kimi zaman kişisel paylaşımlarını yani anılarını, kendi yemeklerini, hobilerini, fobilerini kimi zaman işleriyle ilgili bilgilerini kimi zamansa sadece bilgilendirme odaklı yazılarını kişilere duyurmak isterler. İşte bu durum takipçisi olan dolayısıyla da okundukça değerlenen sayfaları beraberinde getirir.

DETAYLAR
Mayıs 23, 2018
Bedava Blog Açmak İstiyorum

Bedava blog açmak istiyorum diyorsanız tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz. Blog son yıllarda oldukça önem kazanan ve dünyaca yayılan içerik hazırlanabilir bir platformdur. İnternet dünyasında başkalarına ulaşmak istiyorsanız blog sahibi olabilirsiniz. Belirli konular hakkında duygu ve düşüncelerinizi başkaları ile blogunuz üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu şekilde başkalarına ulaşarak adınızdan sıkça söz ettirebilirsiniz. Gerekli domain ile blogunuzu kolayca açacaksınız. Hosting hizmetimizden yararlanarak sayfanıza kısa sürede sahip olabilirsiniz. Yazı ekleme, tema seçimleri gibi kurulumlardan sonra kullanabilirsiniz.

DETAYLAR
Mayıs 22, 2018
Bedava Blog Açmak

Bedava blog açmak için hazır mısınız? Zira bizler bu konuda yardımcınız olacağız. İnsanlar bildiklerini başkaları ile paylaşmak istediklerinde kendilerini internetin taraflarına sunduğu nimetlerden faydalanma yolunda bulurlar. İşte böyle bir durumda en çok merak edilen yukarıdaki soruyla karşı karşıya gelinir. Bu noktada ücret ödemek istemeyen kişiler için birtakım önerilere değinmek isteriz.

DETAYLAR
Mayıs 22, 2018
Web Sitesi Nasıl Yapılır Adım Adım

Metotları ile birlikte web sitesi nasıl yapılır adım adım anlattığım bu yazım tam size göre. İnternet teknolojisi günümüz teknolojileri arasında en hızlı yaygınlaşan ve bu yaygınlaşma ile birlikte insanların hayatlarına girmeyi başaran teknolojilerin başında gelen bir yeniliktir. Günümüzde hemen hemen her yaştan birey aktif bir şekilde internet teknolojisini kullanmakta, bu teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıklardan faydalanmaktadır.

DETAYLAR
Mayıs 21, 2018
Blog Açma Aşamaları

Kurumlar veya bireysel kişiler kendi işleri, hobileri, çalışmalarını paylaşmak için çeşitli ortamlar kullanmaktadır. Daha fazla insana, daha az maliyet ile bu işlemlerin duyurulma işlemleri için de genellikle bloglar tercih edilmektedir. Bu fikre sahip olanların ise en merak ettikleri konuların başında blog açma aşamaları gelmektedir. Bu nedenle bu aşamaların bilinmesi ve ardından blog aşamalarına geçilmesi gerekilir. Sitenizin size ve iletmek istediğiniz mesajı vermesi için gerekli olan bazı tercihler bulunur. Bu tercihler ayrıntı gibi görünse de aslında sizi yansıtacağından dolayı bir o kadar önemlidir. Blog Açma Aşamaları Ne ile Başlar Blog açma aşamaları birinci olarak alan adı yani domain belirleme ile başlamaktadır. Açmak istediğiniz bloğun amacına göre uygun bir alan adı belirlemeniz gerekir. Alan adından kasıt, bloğunuzun ismi ve linki olmaktadır. Bir blog ismi bir kere alındığından dolayı bu konuda seçici davranmak şarttır. Ardından blog sitelerinde mutlaka olması gereken ikinci aşama ise hosting hizmeti olmaktadır. Hosting blog siteniz ve içeriği için size ayrılan kapasite olmaktadır. Size ayrılan kısım ne kadar çok ve fazla ise verilerinizin saklanması, depolanması ve kütüphanenizde size gösterilen görsellerin de sayısı o kadar fazla olacaktır. Yalnızca bununla da kalmayan kaliteli bir hosting hizmeti, bloğunuzun açılma hızını da etkilemektedir. Sizlere önermiş olduğumuz hosting firmaları başarılı firmalar olup bu noktada ekiplerimiz en iyi

DETAYLAR
Nisan 10, 2018
En İyi Hosting Hangisi Nerden Öğrenilir?

İnternet sitelerinin hosting servis sağlayıcılarının dünyanın dört bir tarafından alınmasının sitelerin yönetimi ile ilgili hiçbir sorun çıkartmıyor oluşu bu noktada en iyi hosting hangisi sorusuna cevap vermede zorluklarla karşılaşılabileceği anlamını da beraberinde getiriyor. Bizler firma olarak sizlerin çok sayıda firma arasından en nitelikli hizmeti alabileceğiniz firmayı seçerken yaşadığınız zorlukları ortadan kaldırıp en ideal firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Tamamı ücretsiz olarak da hizmet alınabilen servisleri bulunan bu firmalardan ihtiyaçlarınız ölçüsünde destek alabilirsiniz. Özellikleriyle En İyi Hosting Hangisi Nelere Dikkat Edilmeli? Hosting alımı sırasında kimi sitelerde hosting firmaları arasında bazı firmaların kaliteli hizmet verdiği sıklıkla söylenen durumlardan biridir. Ancak kişilerin satın alacağı servislere bağlı olarak firmadan alacakları memnuniyet de değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple bizler en iyi hosting hangisi sorularınıza karşılık verirken hosting hizmetlerinin getirdiği avantajları da listeleyerek sizlere sunuyoruz. Bu noktada hosting kullanılacak sitelerin sayısından hizmetin kolay site kurucu desteği verip vermediğine, alan adı kaydını ücretsiz olarak getirmesinden veri transferi boyutlarına kadar pek çok kıyaslama yaparak sizlere en iyi hosting sitelerini getiriyoruz. En İyi Hosting Hangisi Nasıl Bulunur? Hosting hizmeti veren çok sayıda firma bulunduğu için bunlar arasında en iyi hosting hangisi bunu belirlemek hem çok zorlu bir süreç olmakta hem de zaman kaybına sebep olan bir durum olmaktadır. Bizler 10 yıla yaklaşan

DETAYLAR
Nisan 9, 2018
Ücretsiz Hosting Almak Mümkün Mü?

İnternet sitelerinin aktif şekilde kullanılmasına devam edebilmesi için en gerekli detaylardan biri olan hosting ve alan adı hizmetlerinde en merak edilen konulardan biri ücretsiz hosting almak mümkün mü bu oluyor. Bizler firma olarak sizlere ücretsiz şekilde bu servislerin tamamını almayı mümkün kılarken piyasada güvenilir şekilde bu hizmetleri vermekte olan firmaları sizlerle buluşturarak hizmet vermeye devam ediyoruz. 10 yıla yaklaşan bir tecrübe ile piyasadaki en iyi firmaları sizinle buluştururken sitenize uygun hizmet sağlayıcılarına da ulaşmanıza olanak sağlıyoruz. Ücretsiz Hosting Almak için Nerelere Bakılmalı? Dünya üzerinde çok farklı dillerde ve farklı ülkelerden hizmet veren çok sayıda hosting ve alan adı sağlayıcısı görevini üstlenmiş firma bulunmaktadır. Bunlar arasında ücretsiz hosting almak üzere bir tercih yapılmaya kalkıldığında yine de çok sayıda firma arasından bir seçim yapmak gerekli hale gelebiliyor. Bu tür durumlar ortaya çıktığında sizlere alternatifler arasından en iyi seçimi yapmanızı sağlayacak olan bazı önerileri ilk sıraya koyarak sizlere destek vermeye çalışıyoruz. Bu sayede ücretsiz şekilde servis desteklerini alırken aynı zamanda firmaların güvenilirlik düzeyleri hakkında ekstra bir çalışma yapmanıza gerek kalmadan sonuç elde edebiliyorsunuz. Hangi Özelliklere Bakarak Ücretsiz Hosting Almak Mantıklıdır? İnternet sitelerinin yönetimini elinde bulunduran kişilerin ücretsiz hosting almak amacıyla çıktığı yolda verilen hizmetlerin bedelsiz bir şekilde satın alınmasının dışında aynı zamanda özellikleriyle

DETAYLAR
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!