Bedava Blog Açmak

Mayıs 22, 2018

Bedava blog açmak için hazır mısınız? Zira bizler bu konuda yardımcınız olacağız. İnsanlar bildiklerini başkaları ile paylaşmak istediklerinde kendilerini internetin taraflarına sunduğu nimetlerden faydalanma yolunda bulurlar. İşte böyle bir durumda en çok merak edilen yukarıdaki soruyla karşı karşıya gelinir. Bu noktada ücret ödemek istemeyen kişiler için birtakım önerilere değinmek isteriz.
Öncelikle sizlere ücretsizce hosting ile domain veren bir siteyle kendi sayfanızı açabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu noktada bizler, kalitesiyle dikkat çeken firmaların incelemelerini sizlerle paylaşacağız. Blogger, ücretsiz olarak kendi sayfasının sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olacaktır. Google firmasının kurmuş olduğu aynı zamanda da desteklediği platform şeklinde karşınıza çıkan blogger kalitesinden şüphe etmeksizin kendi sayfanızın sahibi olabilirsiniz. Öyle ki sadece kendi sayfanızın sahibi olmakla kalmayıp sayfanız üzerinden para dahi kazanabilmeniz mümkün olabilir.

Bedava Blog Açmak Ve İçeriklerinizi Kaliteli Ara Yüzlerle Yayınlamak İster Misiniz?

Bedava blog açmakiçin ihtiyaç duyacağınız önerilerden birini artık biliyorsunuz. Peki, ya diğerleri? Sıradaki platformunuz wordpress olacaktır. Bu platformun dünyaca kabul gören ve sıkça tercih edilen ara yüzlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda rahatlığıyla da dikkat çeken wordpress fazlasıyla başarılı olan hizmetleri sayesinde gerek içeriklerinizi oluşturmanız gerekse de içeriklerinizi yayınlayabilmeniz açısından sizlere kolaylıklar sunacaktır. Tabi bu konuda depolama ile özelleştirme konularındaki sınırlılıklardan da söz edilmelidir.

Bedava Blog Açmak İsteyenlerin Dikkatine!

Bedava blog açmakiçin birtakım önerilere değinilse de tüm ara yüzler için ücretsiz olduğu söylenemeyecektir. Bu noktada ücretsiz olmasını istediğiniz sayfalarınız için birtakım konularda özel isteklerinizi bir kenara koymanız gerekecektir. Mesela alan adınızın bu noktada sizlere özel olması ücret ödemenizi gerektirebilecek isteklerinizden biri konumunda olacaktır.

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!