Hakkımızda

Mart 25, 2015

Hosting sektörü gerçekten çok ilginç bir sektör bir hosting firması hakkında bilgi almaya kalktığınızda onunla ilgili birçok sahte yorumla veya para ile satın alınmış yorumlarla karşılaşabilirsiniz.

Sadece Gerçek Bilgi ve Doğru Ölçümler

Sitemizde yer alan hosting firmalarının hızını, uptime süresini ve fiyatını göz önüne alarak sıralıyoruz.

Değerlendirmelerimizi en az yılda 4 kez yenileriz.

Tüm araştırmayı sizin yerinize yapıyoruz

Bu sitede kesinlikle incelenmemiş veya sadece yazılmak için eklenmiş host firmaları yoktur. Sitemizdeki firmaların birçoğu bizim tarafımızdan denenmiştir.Eniyiyabancihosting.com sitesi ile dünya’daki en iyi hosting firmalarının incelemelerine ulaşabilirsiniz. Bu incelemeler 10 yıllık bir tecrübeye dayanıyor.

Host firmalarını seçerken dünya’da en fazla tercih edilen firmalar arasından müşteri yorumlarına göre ve kendi tecrübelerimize dayanarak seçtik. Tüm yazılanlar bizzat eniyiyabancihosting.com ekibinin karşılaştığı ve deneyimlediği tecrübelere dayanmaktadır.

Biz Kimiz?

Biz bir grup profesyonel webmaster ve sistem admin gibi işlerle uğraşan arkadaş bir araya geldik ve bu siteyi kurduk. Çünkü uzun zamandan beri Türkiye’de böyle bir site olmadığından yakınıyorduk. Elimizden geldiğince her hosting firmasını deneyerek size hepsi hakkında objektif düşüncelerimizi ve tecrübelerimizi aktarmak istedik.

Amacımız

Herkesin en kaliteli hosting firmasına en uygun fiyatlar ile ulaşabilmesini sağlamak. Bu sebeple siz sitemizi ne kadar çok kişiye tavsiye ederseniz, sitemiz o kadar duyulacak ve firmaların sitemiz üzerinden verecekleri indirimlerde o kadar artacaktır.

Eniyiyabancihosting.com sitesini sosyal medya üzerinden paylaşmanız bizi çok mutlu eder.

Benzer Makaleler
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!