Sitemizde sizin için dünyanın en iyi hostinglerini inceledik!

Karşılaştırmalı hosting paketlerini derleyerek size uygun seçenekler sunduk.

*Tüm hosting incelemeleri kullanıcı tecrübelerinin incelenmesi sonucu oluşturuldu.
Windows Hosting

Windows Hosting arayanlara Uygun fiyatlı ve yüksek kalitesi ile Windows tabanlı web hosting seçenekleri.

KARŞILAŞTIR
VPS Hosting

Dedicated sunucu almak yerine ucuz performansı yüksek sanal sunucu alternatifleri

KARŞILAŞTIR
Ucuz Hosting

Fiyatlar/Performans arayan kişisel siteler ya da küçük şirket siteleri için en ucuz hosting seçenekleri

KARŞILAŞTIR
WordPress Hosting

Wordpress kullanıcıları için özel olarak ayarlanmış wordpress hosting paket seçenekleri

KARŞILAŞTIR

WordPress Hosting

Wordpress kullanıcıları için özel olarak ayarlanmış wordpress hosting paket seçenekleri

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com
Bluehost WordPress Hosting
 • WordPress.org Tavsiyesi
 • Sınırsız Database
 • Ücretsiz Domain
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Sınırsız Msql Database
 • 7/24 Canlı Destek
 • Normal Fiyatı$7.9
 • İndirimli Fiyatı$5.9
 • Kazancın26%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

Bluehost WordPress Hosting hizmeti hakkında merak ettiğiniz tüm detayların yanı sıra sizlere sunulan bu premium hizmet hakkında aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vereceğiz. Bluehost tarafından özel olarak optimize edilen sunucular sayesinde Premium bir barındırma hizmetinin farkını yaşamaya hazır olun. Birçok kullanıcı tarafından merak edilen “Bluehost wordpress hosting Detaylar

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com
Godaddy WordPress Hosting
 • Yüksek Performans
 • Uygun Fiyat
 • Ücretsiz Domain
 • Özel Güvenlik Hizmeti
 • 1 Tıkla Kurulumu
 • Ücretsiz E-Posta
 • Türkçe Destek
 • Normal Fiyatı$4
 • İndirimli Fiyatı$1
 • Kazancın75%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

Godaddy WordPress Hosting hizmeti hakkında merak ettiğiniz tüm detayların yanı sıra sizlere sunulan hizmetin kalitesi ve incelemelerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz. Godaddy firması hakkında merak edebileceğiniz birkaç temel bilgiyi paylaşmanın ardından “Godaddy wordpress hosting nasıl?” gibi aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Öncelikle Godaddy firması alan Detaylar

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com
HostGator WordPress Hosting
 • Yüksek Ziyaretçi Sayısı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Ücretsiz Taşıma
 • Hızlı Destek
 • Normal Fiyatı$12.9
 • İndirimli Fiyatı$5.1
 • Kazancın61%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

HostGator WordPress Hosting kullanıcılarına uygun fiyatlı Premium barındırma çözümleri sunmayı vaat ediyor. HostGator hakkında aklınıza takılmış ve merak ettiğiniz tüm soruları detaylı bir şekilde cevaplarken, Premium WordPress hosting paketleri hakkında gerekli bilgilendirmeleri sizlerle paylaşacağız. Uygun fiyatı ve premium kalitesi sayesinde HostGator en iyi hosting firmaları arasına girmeyi sonuna kadar Detaylar

WordPress Hosting Sıkça Sorulan Sorular
Neden WordPress Hosting Tercih Etmeliyim?
WordPress Hosting paketleri, WordPress alt yapısını kullanan internet siteleri için özel olarak optimize edilen sunuculardan paylaşılan barındırma hizmetleridir. Bu nedenle siteleriniz ile sunucu arasında bir uyum yakalanması halinde internet siteniz çok daha hızlı açılacak, daha az hatayla karşılaşacaksınız. Bunun yanı sıra WordPress dünyasının zenginliklerinden yararlanmakta sizin ellerinizde.
WordPress Hosting ile Kendi Sitemi Kurabilir Miyim?
Dünya genelinde yayın yapan internet sitelerinin neredeyse yarısı WordPress alt yapısını kullanmaktadır. Kendi tarzınızı yansıtacak bir internet sitesi ya da kurumsal hizmet verdiğiniz firmanıza ait bir web projesini WordPress sayesinde rahatlıkla yayına alabilirsiniz. WordPress kullanarak yapabileceğiniz internet projelerinin bir sınırı bulunmamaktadır. Hayalleriniz çerçevesinde istediğiniz proje ve şekle bürünebilecek gelişmiş ve güvenli bir sistemdir.
WordPress Hosting mi Paylaşımlı Hosting mi Tercih Etmeliyim?
WordPress hosting hizmetleri WordPress yazılımını kullanacak web siteleri için özel olarak optimize edilmiş sunuculara denmektedir. Bu nedenle WordPress alt yapısına sahip bir projeniz bulunuyor ya da proje oluşturmayı düşünüyorsanız kesinlikle tercihinizi WordPress hosting hizmetlerinden yana yapmanız daha yararlı olacaktır. Bunun yanı sıra standart paylaşımlı hosting hizmetlerine de WordPress kurulabilmektedir. Fakat bazı eklentilerde yaşayabileceğiniz hatalar ve performans açısından istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.
WordPress Hosting

Wordpress kullanıcıları için özel olarak ayarlanmış wordpress hosting paket seçenekleri


En İyi Wordpress Hosting

İnternet sitenizin hedeflediğiniz başarıya ulaşmasını sağlayabilmeniz için en önemli faktörlerin başında doğru hosting hizmetini seçmek geliyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde (Temmuz 2018) Google arama motorunda yapılan yenilik ve güncellemelerin ardından, algoritmanın önemli bir parçası ise kaliteli bir hosting hizmeti olmuş durumda. Web sitenizin alt yapısı WordPress olduğu durumlarda kaliteli bir WordPress hosting seçimi yapmak oldukça zor bir hâl alabiliyor. Sizler için en iyi WordPress hosting firmalarını sıralayarak tüm detaylarını listeleyeceğiz.

Sistem alt yapısı olarak WordPress kullanmaya kararlıysanız sizlere naçizane tavsiyemiz standart bir hosting hizmetindense WordPress hosting hizmetlerinden yararlanmayı denemeniz olacaktır.

WordPress Hosting Nedir?

Öncelikle birçoğunuzun merak ettiği bir konuya kısaca açıklık getirerek en iyi WordPress hostinghizmetlerini sıralamaya geçmek istiyoruz. WordPress, dünya genelinde en fazla kullanım oranına sahip olan bir içerik yönetim sistemidir. Bir internet sitesi oluşturmak ve internet sitenizin içeriğini yönetebilmek adına ihtiyacınız olan tüm gelişmiş sistemleri bünyesinde bulunduran ayrıca milyonlarca eklenti ve tema seçeneği sayesinde her şekle bürünebilen bir alt yapıdır.

Peki, WordPress hosting nedir? Dünya çapında en fazla kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran ve aynı zamanda en iyi performansı sunan gelişmiş içerik yönetim sistemi olan (CMS) WordPress yazılımına tam uyumlu bir şekilde gerekli optimizasyonları yapılmış ve kullanım sırasında kullanıcıların herhangi bir uyumsuzluk, hata ile karşılaşmaması için ayarlanmış sunuculardan sunulan barındırma hizmetine denir. Gerekli optimizasyon ve arka planda sizi ilgilendirmeyen tüm ayarlamalar kullanacağınız sistem ile tam uyum içerisinde çalışması için hosting firmanız tarafından gerçekleştirilir.

WordPress hosting barındırma hizmetinin temel farkı ise standart bir web hosting hizmetinde bulamayacağınız bazı ekstra fonksiyon ve eklentilerin sunucunuzda halihazırda kurulu olarak gelmesi. Bu sayede ekstradan eklenti kurulumu veya yazılım kullanmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız arka planda sizin yerinize yerine getirilecektir. Tüm bu ayarlamalar sayesinde web siteniz çok daha yüksek açılış hızlarına ulaşabileceği gibi ziyaretçilerinizin site içi gezinme performansı da artacaktır.

 

WordPress Hosting Paket Tavsiyeleri

WordPress hosting paket seçimi konusunda sizlere bazı kısa ama oldukça önemli tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Bu tavsiyelerimiz arasında kuşkusuz en fazla önem arz eden nokta ise paket seçimi sırasında ziyaretçinizi iyi analiz etmeniz. Çünkü internet sitenizin ağırladığı ziyaretçi sayısını doğru analiz edemediğiniz takdirde seçmiş olduğunuz paketin yetersiz gelme ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda elbette paniklemenize gerek yoktur, firmalar anında paket yükseltme imkanı sunuyor olmalarından dolayı yaşayacağınız kesintiyi minimum sürede tutmak sizin elinizde fakat bu kesintinin hiç yaşanmaması adına paketinizi doğru seçmelisiniz.

Başlangıç Paketleri; yeni bir internet sitesi veya blog açmayı planlıyorsanız başlangıç paketleri ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir. Yeni bir internet sitesi için ziyaretçi sayısını tahmin etmek oldukça güç olsa da kısa sürede başlangıç paketlerinin üzerine çıkmak genellikle mümkün olmaz. Gerekli görüldüğü takdirde limitinizi takip ederek bitmeden önce paket yükseltmesi yapmakta özgür olduğunuzu unutmayın. Bu paketler genellikle günlük en fazla 1000 ziyaretçiyi karşılayabilecek seviyededir.

Orta Seviye Paketler; halihazırda ziyaretçilere yayın yapan bir internet siteniz bulunuyor ve günlük 1000’den fazla ziyaretçi ağırlıyorsanız tercih etmeniz gereken paketlerdir. Bu paketler çoğunlukla ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek olup ileri seviye bir internet sitesi veya gün içerisinde on binlerce ziyaretçiyi ağırlamıyorsanız size fazlasıyla yetecektir.

Üst Düzey Paketler; bu paketler çoğunlukla uzmanlara veya çok yüksek ziyaretçi sayısına erişen internet sitelerini ilgilendirmektedir. Aylık yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan ve bu ziyaretçilerin siteye girişleri sırasında herhangi bir yavaşlık veya problemle karşılaşmasını istemeyen kişiler tarafından tercih edilmelidir.

Öne Çıkan Blog Yazıları
Daha fazla blog yazısı görüntüle
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!