Sitemizde sizin için dünyanın en iyi hostinglerini inceledik!

Karşılaştırmalı hosting paketlerini derleyerek size uygun seçenekler sunduk.

*Tüm hosting incelemeleri kullanıcı tecrübelerinin incelenmesi sonucu oluşturuldu.
Windows Hosting

Windows Hosting arayanlara Uygun fiyatlı ve yüksek kalitesi ile Windows tabanlı web hosting seçenekleri.

KARŞILAŞTIR
VPS Hosting

Dedicated sunucu almak yerine ucuz performansı yüksek sanal sunucu alternatifleri

KARŞILAŞTIR
Ucuz Hosting

Fiyatlar/Performans arayan kişisel siteler ya da küçük şirket siteleri için en ucuz hosting seçenekleri

KARŞILAŞTIR
WordPress Hosting

Wordpress kullanıcıları için özel olarak ayarlanmış wordpress hosting paket seçenekleri

KARŞILAŞTIR

Ucuz Hosting

Fiyatlar/Performans arayan kişisel siteler ya da küçük şirket siteleri için en ucuz hosting seçenekleri

Ucuz Hosting Sıkça Sorulan Sorular
Firmalar Neden Ucuz Hosting Satıyor?
Mevcut müşteri portföyünü genişletebilmek adına birçok firma standart paketlerine ek olarak uygun fiyatlı seçeneklerde sunmaktadır. Belirli limitler çerçevesinde oluşturulan bu paketler yeni müşteriler çekebilmek ve hizmet kalitesini herkesin test edebilmesini sağlamak amacıyla oluşturulmaktadır. Bir çeşit reklam kampanyası olarak değerlendirilebilir. Hizmetinden memnun kaldığınız takdirde ilerleyen dönemlerde paketin size yetersiz gelmesi halinde paket yükseltmesi yapmaktan çekinmezsiniz ve firmaların da istedikleri tam olarak budur.
Hangi Firmayı Tercih Etmeliyim?
Firma seçimi yaparken kontrol tamamen sizin ellerinizde olmakla birlikte bu kararı verecek kişi siz olmalısınız. Bu konuda sizlere yalnızca yol gösterebilir ve birkaç öneri paylaşabiliriz. Öncelikle sizlere tavsiye ettiğimiz firmalar arasından bir tercih yaparken paketleri karşılaştırabilir ve sunmuş oldukları limitler çerçevesinde ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat ve kalite konusunu fazla düşünmenize gerek yok. Çünkü biz sizler için gerekli araştırmalarımızı yaparak uygun fiyatının yanı sıra kaliteli hizmet veren firmaları listeliyoruz.
Memnun Kalmazsam Ne Yapabilirim?
Birçok kullanıcının aklında tavsiyelerimiz çerçevesinde paylaşılan firmaların çok uygun fiyatlara hizmet vermelerinden dolayı hizmet kalitesinin düşük olacağı ve memnun kalmama korkusu yer alıyor. Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız takdirde iade talebinizi firmalara ileterek kesintisiz bir şekilde yapmış olduğunuz ödemenin iadesini almakta özgürsünüz. Yalnızca kullanım sözleşmelerinde firmalara göre farklılık gösteren 3 ila 30 gün gibi süre aralıklarına dikkat etmenizde fayda var.
Ucuz Hosting

Fiyatlar/Performans arayan kişisel siteler ya da küçük şirket siteleri için en ucuz hosting seçenekleri


En iyi Ucuz Hosting İnceleme Videosu

Bir web projeniz bulunuyor ve bunu kullanıcılara sunmak istiyorsunuz. Bu durumda elbette internet sitenizin yayın yapabilmesi adına bir barındırma hizmetine ihtiyacınız var. Fakat barındırma hizmetlerine yüksek meblağlar harcayarak henüz geri dönüşümün nasıl olacağını bilmediğiniz ya da düşük bütçeli projeleriniz için barındırma hizmetlerine çok para harcamak istemiyor olabilirsiniz. Sizler için gerçekleştirdiğimiz araştırmalar çerçevesinde sunmuş olduğumuz en iyi ucuz hosting firmaları sayesinde ihtiyacınız olan barındırma hizmetine sahip olabilirsiniz. Birçok kullanıcı ucuz hosting sözünü duyduğunda duruma sıcak bakmayarak hizmetin yetersiz ve kalitesiz olduğunu düşünecektir. Fakat firmaların yeni müşteriler kazanabilmek ve reklam stratejileri gereği çoğu zaman uygun fiyata kaliteli hizmetler verdiğini aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir.

Bütçe açısından kısıtlı olan projelerinizde sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz uygun fiyatlı hostingpaketleri sayesinde artık internet siteniz yayın yapabilecek alt yapıya sahip olabilir. Sizler için yüzlerce firmayı değerlendirerek kısa bir liste oluşturmaya çalıştık. Karşılaştırma ve testlerimiz sonucunda sizlerle paylaştığımız birkaç firma arasından ihtiyacınıza uygun olan en ucuz hosting paketleri sayesinde projenizi yayına alabilirsiniz.

Ucuz Hosting Firmaları

Ucuz hosting firmaları belirlemiş oldukları bu fiyat politikalarının rakiplerine oranla çok daha düşük olmasında genellikle yeni müşteri kazanabilmek adına özel olarak optimize edilmiş ve belirli limitler çerçevesinde sunulan barındırma hizmetleriyle sağlamaktadır.

Sunulan bu paketler bazen dönemsel olabilmekle birlikte çoğunlukla sabit paketlerdir ve firmaların reklam stratejilerinin bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmalar arasında yer alan rekabet nedeniyle kalitesinden ödün vermeyen en iyi ucuz hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok firmaya göre çok daha optimizasyon çalışmaları gerçekleştirerek daha verimli bir sunucu elde etmeyi başararak maliyetlerini düşürmeyi başarıyorlar ve bu durum elbette fiyatlara da yansıyor.

Ucuz hosting hizmetlerini değerlendirirken yalnızca sunmuş oldukları fiyatları değerlendirmek elbette yanlış bir davranış olur. Zira düşük fiyata o fiyatı hak etmeyen hizmetler sunan firmalarda bulunuyor. Fakat bizim sizlerle paylaşacağımız firmalar hem fiyat hem hizmet kalitesi açısından incelemelerimizden geçmeyi başarmış, başarılı firmalardır.

Ucuz ve Kaliteli Hosting

Sizler için fiyat ve performans açısından gerekli karşılaştırmaların yanı sıra özel testlerimizi de uyguladığımız “ucuz ve kaliteli hosting” hizmeti sunduğunu vaat eden firmalar arasında gerçekten şaşırtıcı değerlere ulaşmayı başardığımız kurumlar bulunuyor. Uzun süreli inceleme ve değerlendirmelerimiz sonrasında yüzlerce firma arasından sizler için birkaç tanesini seçmeyi başardık. Birçok farklı kriteri göz önünde bulundurarak gerçekleştirmiş olduğumuz bu testlerimizde sizlerin temel olarak ihtiyaç duyacağı ve merak edeceğini düşündüğümüz değerlendirmelerden bazıları ise şunlar;

  • Hizmet sağlayıcılarının kullanmış olduğu hosting yönetim paneli ve yeterlilik seviyesi,
  • Sunmuş oldukları bant genişliği yani trafik kullanım limiti,
  • Barındırabileceğimiz toplam depolama (disk) alanı,
  • Ücretsiz olarak sağlamış olduğu ekstra hizmetler (alan adı vs.),
  • Saldırı (DDOS) koruması,
  • Kolay ve basit bir şekilde 1 tıklamayla script kurulum desteği,
  • Alan adına bağlı e-posta hizmeti kullanım hakkı.

Bunlar bir internet sitesinin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yeterli özelliklerdir bunların yanı sıra sunulan diğer özellikler çoğunlukla ekstra ve çoğu zaman ne olduğunu öğrenmeniz bile gerekmeyecek detaylar olabiliyor. Fakat biz bu değerlendirmelerimizde en ince ayrıntısına kadar yapmış olup sizler için verileri bir araya getirerek listemizi oluşturuyoruz. Elbette bu kıyaslamamız içerisinde birçoğunuzun da ilgisini çekeceğini düşündüğümüz hızfaktörü de yer alıyor.

Öne Çıkan Blog Yazıları
Daha fazla blog yazısı görüntüle
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!