Sitemizde sizin için dünyanın en iyi hostinglerini inceledik!

Karşılaştırmalı hosting paketlerini derleyerek size uygun seçenekler sunduk.

*Tüm hosting incelemeleri kullanıcı tecrübelerinin incelenmesi sonucu oluşturuldu.
Windows Hosting

Windows Hosting arayanlara Uygun fiyatlı ve yüksek kalitesi ile Windows tabanlı web hosting seçenekleri.

KARŞILAŞTIR
VPS Hosting

Dedicated sunucu almak yerine ucuz performansı yüksek sanal sunucu alternatifleri

KARŞILAŞTIR
Ucuz Hosting

Fiyatlar/Performans arayan kişisel siteler ya da küçük şirket siteleri için en ucuz hosting seçenekleri

KARŞILAŞTIR
WordPress Hosting

Wordpress kullanıcıları için özel olarak ayarlanmış wordpress hosting paket seçenekleri

KARŞILAŞTIR

Hostingler

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com WordPress Hosting
 • Normal Fiyatı$
 • İndirimli Fiyatı$
 • Kazancın0%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

Detaylar

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com Ucuz Hosting
 • Normal Fiyatı$
 • İndirimli Fiyatı$
 • Kazancın0%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

Detaylar

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com VPS Hosting
 • Normal Fiyatı$
 • İndirimli Fiyatı$
 • Kazancın0%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

Detaylar

Firma Hakkında Tüm Bilgiler eniyiyabancihosting.com Windows Hosting
 • Normal Fiyatı$
 • İndirimli Fiyatı$
 • Kazancın0%
 • Yorum Sayısı0
Kategori:

Detaylar

Hostingler


Bugün, eskiye oranla pek çok farklı web hosting seçeneği bulunmakta. Eskiden sadece tek alan adı barındırmanıza olanak veren, ufak disk alanlı ve limitli bant genişliği (aylık trafik) sunan şirketler varken, artık sınırsız alan adı barındırabildiğimiz ve yine sınırsız disk alanı ve aylık trafik neredeyse bir standart haline geldi. Teknolojinin de gelişmesiyle bu hizmeti oldukça ucuza alabilmekteyiz.

İster şirketiniz için kurumsal bir hosting hizmetine ihtiyacınız olsun, ister kişisel bir projeniz ya da blogunuz için olsun, websitenizin ihtiyacı olan özellikleri taşıyan bir hosting hizmetini uygun fiyata bulmanız mümkün. En yaygın web hosting seçenekleri ise; shared (paylaşımlı), VPS (Sanal Sunucu) ya da Dedicated (Size özel sunucu) olarak değişmektedir.

Diğer yandan bedava hosting de hala popüler olan bir seçenek olmaktadır. Bedava olmasının yanında pek çok problemi de beraberinde getiren bu tür hizmetler, ücretsiz olmasının dışında başka bir avantaj sunmazlar. Ancak ücretini ödediğiniz hosting servisinin tabii ki çok daha geniş özellikleri, 24 saat müşteri destek ekibi, sunucularının çökmemesi gibi avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar hem sitenizin itibarı hem de projenizin sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Buraya Bakmadan Karar Vermeyin!

Bazen hangi hosting’i alacağınıza karar vermek çok zor olabilir. Bir çok seçenek arasında gider gelirsiniz ama bir türlü emin olmazsınız. Artık başka bir yere bakmanıza gerek yok. Biz, Eniyi10Hosting.com olarak bütün bildiklerimizi ve tecrübemizi ortaya koyduk. Her bir firmayı ve hosting seçeneklerini sizler için değerlendirdik.

Bu değerlendirmeyi fiyatlarına, güvenilirliklerine müşteri desteğine, sundukları trafiğe, verdikleri disk alanına ve internette diğer kaynakların onlar için ne dediğini bir araya getirerek yaptık. Çürük elmaları ayıkladık ve her kategoride dünyanın en iyi 10 hosting sitesini bir araya getirdik.

Shared Web Hosting (Paylaşımlı)

Shared Hosting, namıdiğer paylaşımlı hosting günümüzün hala en popüler ve kullanılan hosting türüdür. Shared Hosting birden fazla sitenin tek bir sunucu üzerinde bulundurulmasıdır. Bu serverların bakımını sistem admin’liğini servisi satın aldığınız şirket yapar. Siz bu gibi konularla uğraşmazsınız. Shared hosting’in bir diğer özelliği de bir çok kullanıcı için gereken özellikleri bünyesinde bulundurmasıdır. Örnek vermek gerekirse, programlama seçenekleri için ASP, PHP, MySQL, geniş aylık trafik, ve birden fazla email ve domain barındırması gibi. Küçük ve orta çaplı siteler için idealdir. Örnek vermek gerekirse, blog, kişisel site, ya da küçük işletmelerin fazla trafik almayan siteleri gibi.

VPS – Sanal Sunucu

Sanal Sunucular websitenize inkar edilemez artılar katabilir.

Son günlerde daha çok popüler olmaya başlayan ve gelecekte shared web hosting’in yerini almasına kesin gözüyle bakılan hosting türü VPS. Büyük ihtimalle bu düşünceler gerçekleşecektir çünkü Sanal Sunucular; performans fiyat açısından piyasadaki ne uygun seçenek. Küçük ve orta ölçekli ama trafiği yoğun olan siteler için en iyi seçenek Sanal sunucular gösterilmekte.

Hatta büyük diyebileceğimiz web siteleri bile sanal sunucu kullandıkları oluyor. Dedicated Server maliyetlerinin çok çok altına ancak dedicated server performansına yakın bir performans elde etmek isteyenler için şu an VPS en doğru karar.

 

Öne Çıkan Blog Yazıları
Daha fazla blog yazısı görüntüle
E-Bültene üye olarak en iyi hosting paketlerini kaçırmayın, fırsatları yakalayın!